System rozpoznawania twarzy -wykorzystanie rejestratorów czasu pracy

Obecnie coraz częściej  w firmach wykorzystywany jest system rozpoznawania twarzy. Dzięki temu firmy mogą w sprawny sposób realizować działania związane z rejestracją czasu pracy. 

Rejestrator czasu pracy z kamerą

Rejestrator czasu pracy z kamerą jest urządzeniem, które umożliwia wiele działań. Rejestracja może odbywać się w różny sposób. Możliwe jest zapisywanie czasu poprzez kod PIN, karty zbliżeniowe, a także z wykorzystaniem danych biometrycznych. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z systemu rozpoznawania twarzy. Wystarczy stanąć przed urządzeniem, które samo rozpozna twarz i dokona jej weryfikacji. Dodatkowo rejestrator umożliwia też inne opcje. Z jego pomocą można sprawdzać, czy dana  osoba ma założoną maseczkę, czy ma właściwą temperaturę ciała. Dzięki temu w obiekcie można w obiekcie zachować bezpieczeństwo, co jest bardzo ważne w obecnych czasach. Rejestratory czasu pracy z kamerą oferuje firma BioSys.

System rozpoznawania twarzy – ciekawy design urządzeń

Urządzenia posiadające system rozpoznawania twarzy posiadają ciekawy design. Świetnie wyglądają w różnych pomieszczeniach. Mają neutralny kolor i kształt. Poprzez to dopasowują się do wystroju danego pomieszczenia. Inwestycja w rejestratory czasu pracy z kamerą będzie więc dobrą inwestycją.

System rozpoznawania twarzy – firmowe bezpieczeństwo

System rozpoznawania zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Pracodawca ma pewność, że rejestracji dokonała właściwa osoba. W przypadku innych sposobów rejestracji czasu pracy (np. karty zbliżeniowe) istnieje niebezpieczeństwo, że pracownicy nie będą dokonywać rejestracji we właściwy sposób.

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie https://biosys.pl/blog/rejestrator-czasu-pracy-z-kamera-system-rozpoznawania-twarzy